Everyday value
See dealsAll Harry's deals
$3.90Jungle Oats Original 1kg
End date not statedTM Pick n Pay has it for $3.40
Cheapest
$3.30
$3.30Sunlight Dishwashing Liquid 750ml
End date not stated$0.44 / 100 ml
Cheapest
$6.10
$6.10Twinsaver Toilet Paper 9s
End date not stated$0.68 each
$4.60Barilla Spaghetti n.5 500g
End date not stated$0.92 / 100 g
$6.40Harry's Fresh Cream 500ml
End date not stated$1.28 / 100 ml
When another shop has the same product for less, the tile says so. This page never hides a cheaper price elsewhere.
Prices and deals are shown as each shop shares them. Deals may differ from branch to branch, and prices and stock can change without notice. Always check in store. Prices in US dollars. Photos are for illustration: some show a similar model or the shop’s promotion, so go by the product name and size.




