Crazy Saturday exciting specials
See dealsAll Colcom Shops deals
Cheapest
$4.09
$4.09Sliced M'nandi Polony 800g pack
End date not stated$0.51 / 100 g
Cheapest
$5.75
$5.75Sliced French Polony 800g pack
End date not stated$0.72 / 100 g
$4.17Breakfast Pork Bangers 500g pack
End date not stated$0.83 / 100 g
$11.21Boneless Rib Burger per kg
End date not stated$1.12 / 100 g
Cheapest
$7.07
$7.07Value Bacon 500g pack
End date not stated$1.41 / 100 g
When another shop has the same product for less, the tile says so. This page never hides a cheaper price elsewhere.
Prices and deals are shown as each shop shares them. Deals may differ from branch to branch, and prices and stock can change without notice. Always check in store. Prices in US dollars. Photos are for illustration: some show a similar model or the shop’s promotion, so go by the product name and size.
- Website
- colcom.co.zw

